PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu.
oblast působení: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko
největší objem prodejů / obrat: 80 000 automobilů (r. 2007) / 437 mil. EUR (r. 2014)
počet nabízených automobilů: průměrně až 13 000 denně v rámci skupiny
Podle studie společnosti Ernst & Young se skupina AAA AUTO v roce 2007 dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě.

PROGRAMÁTOR MOBILNÍCH APLIKACÍ V REACT NATIVE - PRAHA

Popis pozice:

- V současné době, přibíráme do naší webové garáže mobilní aplikaci s mezinárodním přesahem.
- Tvým úkolem bude za pomocí našich zkušených programátorů tuto aplikaci dostat k našim uživatelům.

Požadujeme:

- Dobře ovládáš React Native
- Verzuješ svůj kód v GITU
- Rozumíš Frontendu
- Máš zkušenost s vývojem mobilních aplikací

VÝHODOU A VELKÉ PLUS:
- Znalost PHP a REST API
- Zkušenost s vývojem nativních mobilních aplikací

Nabízíme:

- Flexibilní pracovní domu (homeoffice)
- Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
- Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
- Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
- Příspěvek na multisport
- Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
- Balíček firemních benefitů AAA Auto
- Akce, večírky, teambuldingy

Kontakt

AURES Holdings a.s.
Adéla Solská
Telefon: 703 426 072

Chcete více informací? Napište nám.
Powered by LMC

Volejte zdarma 800 110 800