PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu.
oblast působení: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko
největší objem prodejů / obrat: 80 000 automobilů (r. 2007) / 437 mil. EUR (r. 2014)
počet nabízených automobilů: průměrně až 13 000 denně v rámci skupiny
Podle studie společnosti Ernst & Young se skupina AAA AUTO v roce 2007 dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě.

MAJETKOVÁ ÚČETNÍ – PRAHA

Do našeho rozrůstajícího se finančního oddělení přijmeme vhodného kandidáta/ku na pozici MAJETKOVÁ ÚČETNÍ.
Práce je vhodná také pro absolventy SŠ a VŠ ekonomického zaměření.

Náplň práce:

  • Účtování přijatých faktur za pořízení majetku
  • Evidence pořízeného investičního majetku - zařazování, správa a vyřazování z majetku
  • Klasifikace majetku a jeho správné zatřídění do majetkových kategorií, odepisování majetku v účetním programu
  • Příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace
  • Kontakt s jinými odděleními pro vyžádání potřebné dokumentace
  • Spolupráce na inventuře při rekonciliaci majetku – odsouhlasení účetní a fyzické evidence
  • Příprava podkladů pro interní reporting, majetkové daně

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou na plný pracovní úvazek
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Možnost dalšího růstu v rámci společnosti
  • Samostatnou práci s možností seberealizace
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, zvýhodněné firemní služby a produkty, firemní školka

Očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru nebo zkušenosti min. 3 roky v účetním oddělení obchodní společnosti výhodou
  • Základní znalost podvojného účetnictví, českých účetních standardů, daňových zákonů (DPH, daně z příjmů, majetkové daně)
  • Základní znalost angličtiny
  • Znalost účetního programu Navision výhodou

Kontakt

Aures Holdings a.s.
Ondřej Dolejš

Chcete více informací? Napište nám.
Powered by LMC

Volejte zdarma 800 110 800