PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu.
oblast působení: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko
největší objem prodejů / obrat: 80 000 automobilů (r. 2007) / 437 mil. EUR (r. 2014)
počet nabízených automobilů: průměrně až 13 000 denně v rámci skupiny
Podle studie společnosti Ernst & Young se skupina AAA AUTO v roce 2007 dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě.

WEB/ONLINE GRAPHIC - PRAHA

Popis pozice:

Chcete posílit náš kreativní tým a podílet se na budování tváře naší společnosti směrem k našim klientům na českém, slovenském, maďarském a polském trhu? Pojďte to zkusit u nás!

Vaší náplní práce bude:

  • vytváření grafických návrhů bannerů (statických i dynamických) a jejich technické zpracování
  • grafické návrhy webových stránek či jejich částí a následná příprava podkladových materiálů pro webového programátora
  • návrhy a tvorba Direct Mailů etc.

Požadujeme:

  • kreativitu
  • minimálně 2 roky praxe
  • znalost webového a grafického designu
  • rutinní znalost programů Adobe CC
  • znalost HTML5 a css - výhodou

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • Aktivní využití angličtiny
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Firemní školka
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Kontakt

Aures Holdings a.s.
Jan Jarma
Dopraváků 874/15
184 00  Praha 8-Čimice
Česká republika

Chcete více informací? Napište nám.
Powered by LMC

Volejte zdarma 800 110 800