AAA AUTO je stabilní zaměstnavatel, který působí na trhu již 26 let. Ze své základny v ČR jsme expandovali i do dalších zemí Evropského regionu (Slovensko, Maďarsko, Polsko). Jsme jedničkou na trhu s prodejem ojetých vozů v rámci celé Evropy. Nabízíme nejen ojeté vozy, ale i vozy zánovní, a s tím spojené služby výhodného financování, či pojištění. „Snažíme se plnit sny našim klientům.“

ÚDRŽBÁŘ SE SVÁŘEČSKÝMI ZKOUŠKAMI - PRAHA

Popis pozice:

Jedná se o technickou pozici zaměřenou na údržbu a správu budovy.

Náplň práce:

  • práce na opravách a rekonstrukcích na našich pobočkách
  • výroba zámečnických konstrukcí - brány, ploty, sloupy atd.

Požadujeme:

  • svářečský a řidičský průkaz
  • ochotu cestovat po pobočkách v ČR (mimořádně možnost cesty do zahraničí - Slovensko, Polsko, Maďarsko)
  • vysoké pracovní nasazení
  • zkušenosti z oblasti zednické profese výhodou

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • možnost rychlého kariérního růstu
  • propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie, odborné vzdělávání
  • firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Kontakt

Aures Holdings a.s.
Romana Koudelková

Chcete více informací? Napište nám.
Powered by LMC

Volejte zdarma 800 110 800