PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu.
oblast působení: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko
největší objem prodejů / obrat: 80 000 automobilů (r. 2007) / 437 mil. EUR (r. 2014)
počet nabízených automobilů: průměrně až 13 000 denně v rámci skupiny
Podle studie společnosti Ernst & Young se skupina AAA AUTO v roce 2007 dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě.

SPECIALISTA FINANČNÍCH SLUŽEB - KLADNO

Popis pozice:

V AAA jsme přesvědčeni, že jsou to právě naši lidé, kdo šíří povědomí o tom, že se klienti na půdě naší společnosti cítí pohodlně a že je o ně pečlivě postaráno. Rádi Vás přivítáme v našem přátelském a vstřícném týmu.

  • Kompletace leasingových, úvěrových a pojistných smluv
  • Jednání se zákazníky
  • Administrativní činnost spojená s bezproblémovým chodem pobočky

Požadujeme:

  • Zkušenosti s administrativou
  • Zkušenosti s prodejem výhodou
  • Vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Ochotu pracovat na systém krátký/dlouhý týden

Nabízíme:

  • Platové rozmezí 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (provizní systém)
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Možnost profesního růstu a odborného vzdělávání
  • Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce
  • Zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
  • Možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

gen. Klapálka 2810, 272 01  Kladno-Kladno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Tereza Abrahamová