PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu.
oblast působení: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko
největší objem prodejů / obrat: 80 000 automobilů (r. 2007) / 437 mil. EUR (r. 2014)
počet nabízených automobilů: průměrně až 13 000 denně v rámci skupiny
Podle studie společnosti Ernst & Young se skupina AAA AUTO v roce 2007 dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě.

Digital HR Marketing Specialist - Praha

Popis pozice:

Hledáme mladé talentované lidi, kteří jsou na sociálních sítích jako doma. Kdo má hlavu otevřenou a spoustu nápadů, ten se u nás neztratí. Pojďte se společně zapojit do tvorby marketingové strategie pro naše HR oddělení. Uvidíme rádi studenty i absolventy.

  • Správa profilu na Facebooku (příspěvky, náborové kampaně – kódování příspěvků) a ostatních sociálních sítích
  • Obsahový marketing (tvorba contentu)
  • Základní grafika
  • Aktualizace inzerce a copywriting
  • Tvorba interního HR newsletteru
  • Podpora HR marketingu pro zahraniční trhy (Slovensko, Polsko, Maďarsko)
  • Sledování nových trendů v HR marketingu

Požadujeme:

  • Orientaci v online marketingu a sociálních sítích
  • Kreativitu, kreativitu, kreativitu
  • Zkušenost s programy: Facebook Page Manager, Photoshop, Canva, Reklama na Instagramu
  • AJ na úrovni B1
  • Znalost Microsoft Office
  • Znalost Google Analytics + WordPress výhodou

Nabízíme:

  • Možnost aktivně ovlivňovat marketingovou strategii společnosti
  • Možnost pracovat na zkrácený úvazek nebo IČO
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • Aktivní využití angličtiny
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Firemní školka
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Jarma
Dopraváků 874/15
184 00  Praha 8-Čimice
Česká republika