PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

PR SPECIALISTA/KA PRO SLOVENSKÝ TRH - PRAHA

Popis pozice:

Chcete posílit náš PR tým a podílet se na budování tváře naší společnosti směrem k našim klientům na českém, slovenském, maďarském a polském trhu? Máte zkušenosti s psaním PR článků a komunikací s médii? Pojďte to zkusit u nás!

  • Spolupráce na realizaci komunikační strategie pro Slovenskou republiku v pražské centrále společnosti
  • Pravidelný kontakt s medii
  • Psaní tiskových zpráv
  • Spoluodpovědnost za PR v sekci korporátních webových stránek
  • Organizace eventů

Požadujeme:

  • Velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální vystupování
  • Výborný písemný projev
  • Praxi na podobné pozici
  • Velmi dobrá znalost slovenského jazyka – rodilý mluvčí
  • Znalost a odborný zájem o PR a komunikaci
  • Schopnost samostatné komunikace v anglickém jazyce
  • Všeobecný přehled o reáliích, mediálním trhu, politické situaci ve Slovenské republice
  • Výhodou znalost prostředí automotive

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci v mezinárodním prostředí
  • Vstřícný a přátelský kolektiv
  • Spolupráci s odborníky v oboru marketingu
  • Možnost kariérního a profesního růstu
  • Motivující platové ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Slovenština (výborná)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Jarma
Dopraváků 874/15
184 00  Praha 8-Čimice
Česká republika