PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

CONSULTANT IS - L2 SUPPORT - PRAHA

Momentálně hledáme kolegu do našeho IT Teamu na pozici L2 Support.

Popis pozice:

- Práce s ERP systém, interními a mobilními aplikacemi
- Řešení, předání a vyhotovení požadavků z businessu
- Testování nových aplikací a změny v aplikacích
- Vytváření uživatelských manuálů
- Support systémů po pracovní době

Požadujeme:

- Základní znalost SQL dotazů
- Výborné analytické a komunikační schopnosti
- Zapojit se do týmové spolupráce
- Pečlivou, spolehlivou, samostatnou osobnost s organizačními schopnostmi
- Všeobecný přehled v IT technologiích
- Ukončené středoškolské vzdělání

Nabízíme:

- Flexibilní pracovní domu (homeoffice)
- Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
- Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
- Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
- Příspěvek na multisport
- Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
- Balíček firemních benefitů AAA Auto
- Akce, večírky, teambuldingy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

AURES Holdings a.s.

Kontakt

Adéla Solská
Telefon: 703 426 072