PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

WEB SPECIALIST - PRAHA

Jsme jednička na trhu v prodeji ojetých vozů. Tuto pozici na trhu není jednoduché si udržet a
proto rozšiřujeme náš webový tým o další schopné kolegy na pozici Web Specialist.

Popis pozice:

  • Návrh webových stránek
  • Projektové řízení vývoje webových stránek – hlídání termínů, tvorba zadání pro grafiky a programátory
  • Práce s CMS a analýza
  • Sledování aktuálních trendů a sledování konkurence
  • Tvorba UI a UX
  • Testování nových releasů a feature
  • Komunikace s dodavateli a se členy webového týmu

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru IT, online nebo digitální marketing
  • Předchozí zkušenost na podobné pozici
  • Znalost tvorby webu z hlediska UX a wireframů
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Komunikační schopnosti a dovednosti

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní domu (homeoffice)
  • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
  • Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
  • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • Příspěvek na multisport
  • Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
  • Balíček firemních benefitů AAA Auto
  • Akce, večírky, teambuldingy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

AURES Holdings a.s.

Kontakt

Adéla Solská
Telefon: 703 426 072