PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

SENIOR PROJECT MANAGER

Popis pozice:

  • Řízení svěřených IT/businness projektů
  • Uplatňování metodik agilního řízení a waterfall
  • Koordinace a motivace menšího týmu projektových manažerů
  • Tvorba a dodržování rozpočtů a harmonogramů
  • Odpovědnost za rozpočet projektů
  • Smluvní management

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v relevantním oboru
  • Alespoň 5 let zkušeností s vedením projektů a koordinací týmu
  • Znalost moderních metod projektového řízení
  • Angličtinu minimálně na úrovní B2

Nabízíme:

  • Nikdy se s námi nebudete nudit
  • Velkou možnost realizace svých nápadů, ke kterým jsme vždy vstřícní
  • Zázemí firmy s rychlým schvalovacím procesem a otevřenou komunikací
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
  • Služební automobil
  • Propracovaný systém ohodnocení s nadstandardními bonusy za dosažené výsledky
  • A další firemní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš