PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

ANALYST / PROJECT COORDINATOR - PRAHA

Do našeho projektového týmu hledáme kolegu, který bude na pozici Analyst / Projekt Coordinator.

Popis pozice:

  • Analýza uživatelských požadavků
  • Komunikace s dodavateli a interními zákazníky
  • Testování uživatelských požadavků
  • Zadávání práce vývojářům
  • Řízení vývojového týmu

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost: MS Office / MS Excel / Power Point / Outlook
  • Výhodou: SQL, MS Visio
  • Analytické schopnosti
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Vstřícné vystupování, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Možnost home office po zkušební době
  • Profesní rozvoj formou interních a externích školení
  • Balíček firemních benefitu AAA Auto

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, dog-friendly office, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

AURES Holdings a.s.

Kontakt

Adéla Solská
Telefon: 703 426 072