PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

RECRUITMENT CONSULTANT (INTERNÍ HR) - PRAHA

Popis pozice:

Máte skvělé komunikační dovednosti, jste kreativní, rádi hledáte a vymýšlíte nové cesty? Potom pojďte s námi, hledat ty nejlepší kandidáty na trhu.

Náplň práce:

  • Vedení náborových procesů v přiděleném regionu a odděleních centrály společnosti (selekce životopisů, vedení a organizace pohovorů, komunikace s manažery)
  • Využívání kreativity při vyhledávání kandidátů na sociálních médiích a inzertních portálech, databázích.
  • Reprezentace společnosti na HR meet-upech
  • Účast na vzdělávacích akcích od našich partnerů
  • Spolupráce na HR projektech (spolupráce s VŠ/SŠ školami, HR marketing a další)
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • Zkušenosti z náboru nebo HR
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Kreativitu a schopnost zaujmout kandidáty
  • Zkušenost s reportingem a znalost Excelu
  • Komunikativní angličtina výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve velmi přátelském týmu v mezinárodní společnosti
  • Možnost se neustále vzdělávat a účastnit se zajímavých akcí v rámci HR komunity
  • Pravidelnou účast na teambuildingových akcích
  • Mobilní telefon, slevy na sport, kulturu, firemní služby a produkty...
  • Jazykové kurzy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš