PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

MYTÍ A ČISTĚNÍ AUTOMOBILŮ (brigáda) - PRAHA

Popis pozice:

Baví tě práce s auty, péče o ně a hledáš přivýdělek?

  • Péče o exteriéry a interiéry vozů
  • Tepování sedaček, doplňování provozních kapalin
  • Slepování firemních reklam na karosérii
  • Přeprava vozů na krátké vzdálenosti
  • Práce na naší centrální pobočce

Požadujeme:

  • Zájem o práci s automobily
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu pracovat částečně i ve venkovních prostorách
  • Pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Mzda 120 Kč / hod
  • Smlouva na DPP
  • Pozice vhodná i pro studenty

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 23. 9. 2019 do 30. 9. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

120 Kč/hodina

Zadavatel

AURES Holdings a.s.

Kontakt

Klára Vondrů