PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

ŘIDIČ sk. B - OSTRAVA

Popis pozice:

Baví vás práce s auty a řízení automobilu a hledáte přivýdělek?

Náplň práce:

  • Převoz automobilů
  • Kurýrní služby apod
  • Přivezení zákazníků...

Požadujeme:

  • Bydliště do 20 min od pobočky AAA Auto v Ostravě
  • Velkou časovou flexibilitu - nevhodné při studiu a práci na HPP/směny
  • ŘP sk. B
  • Vhodné např. pro důchodce

Nabízíme:

  • Brigádu dlouhodobého charakteru
  • 120 Kč/hod
  • Smlouvu na DPP

Informace o pozici

Místo pracoviště

Místecká 3220, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2019 do 1. 10. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

120 Kč/hodina

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Ondřej Dolejš