PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

PRACOVNÍK PÉČE O VOZY – ČESTLICE

Popis pozice:

Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho rozrůstajícího se týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu.

Náplň práce:

  • příprava automobilů před prodejem - mytí a čištění vozů, slepování firemních reklam na karosérii, apod.
  • péče o exteriéry a interiéry vozů
  • péče o plochu bazaru
  • kurýrní služby - např. převozy aut z pobočky na pobočku

Požadujeme:

  • spolehlivost a flexibilitu
  • řidičský průkaz
  • ochotu pracovat částečně i ve venkovních prostorách
  • pečlivou práci - bonusy za výkon

Nabízíme:

  • pracovní jistotu
  • možnost profesního růstu
  • práci na směny
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní oblečení
  • stálý plat
  • balík firemních benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

V Oblouku 128, 251 01  Čestlice-Čestlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

AURES Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Klára Vondrů