PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

ASISTENT/KA PRO ÚČETNÍ ODDĚLENÍ - PRAHA (BRIGÁDA)

Popis pozice:

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, kterou baví administrativní práce.

- Běžné administrativní úkony: kopírování, skenování, skartování, párování dokumentů
- Zakládání dokumentů do šanonů
- Jednoduchá evidence: dokumentů, dokladů v MS Office a jejich následná kontrola

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání - ekonomického směru výhodou
- Preciznost a spolehlivost
- Uživatelskou znalost PC: MS Office, MS Excel - základní funkce Outlook
- Angličtina výhodou

Nabízíme:

- Motivující finanční ohodnocení - 120 Kč/hod.
- Vhodné pro studenty nebo absolventy!
- Možnost rychlého kariérního postupu
- Firemní benefity: slevy na sport, kulturu, dovolenou
- Pravidelná školení vlastní tréninkové akademie

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 10. 2019 do 30. 9. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

120 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Jan Jarma
Dopraváků 874/15
184 00  Praha 8-Čimice
Česká republika