PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

SKLADNÍK PNEUMATIK - PRAHA

Popis pozice:

Hledáme šikovného skladníka pneumatik, který bude mít zkušenosti s vedením skladu a chtěl by se tomu věnovat i nadále profesně.

Náplň práce:

  • Vyzvedávání pneumatik a disků z jednotlivých oddělení
  • Ukládání pneu a disků do regálů ve skladě
  • Administrativa, práce se skladovým systémem
  • Manuální práce, inventury
  • Ukládání a výdej pneumatik

Požadujeme:

  • SŠ/SOU
  • Zkušenosti ze skladu, prací s náhradními díly případně s dopravou velkou výhodou
  • Zájem o auta, motosport
  • Znalost práce na PC (Outlook, WORD, Excel (střední), Windows – základní)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Pracovitost, dochvilnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Možnost profesního růstu
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Firemní benefity (slevy na kulturu, sport, atd.)
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Možnost nástupu ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

28000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Jarma
Dopraváků 874/15
184 00  Praha 8-Čimice
Česká republika