PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

ÚČETNÍ – PRAHA

Do našeho rozrůstajícího se finančního oddělení přijmeme vhodného kandidáta/ku na pozici ÚČETNÍ.
Práce je vhodná také pro absolventy SŠ a VŠ ekonomického zaměření.

Náplň práce:

  • Účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny a jednoduchých interních dokladů
  • Příprava, zpracování a archivace potřebné dokumentace
  • Kontakt s jinými odděleními pro vyžádání potřebné dokumentace
  • Kontrola a odsouhlasení pohledávek a závazků
  • Zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových operací
  • Příprava podkladů pro interní reporting

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou na plný pracovní úvazek
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Možnost dalšího růstu v rámci společnosti
  • Samostatnou práci s možností seberealizace
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, zvýhodněné firemní služby a produkty, firemní školka

Očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru nebo zkušenosti min. 1 rok v účetním oddělení obchodní společnosti výhodou
  • Základní znalost podvojného účetnictví, českých účetních standardů, daňových zákonů (DPH a daně z příjmů)
  • Základní znalost angličtiny
  • Znalost účetního programu Navision výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Jarma
Dopraváků 874/15
184 00  Praha 8-Čimice
Česká republika