PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

ANALYTIK - PRAHA

Chcete se dále vzdělávat v analytické činnosti, práci s daty a reportingu? Zajímá Vás, jak funguje datová podpora projektů? Přidejte se k nám do týmu!

Popis pozice:

  • Analytická činnost (správa, optimalizace a vývoj nových reportů)
  • Validace dat a vymýšlení kontrolních mechanismů
  • Datová podpora projektů (predikce, vyhodnocování, odhalování chyb)
  • Reporting pro management včetně plánování a forecastů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Aktivní a nadprůměrná znalost Excelu
  • Pečlivost, orientace na detail a výsledek
  • Vhodné pro absolventy, kteří mají „drive“ se učit

Výhodou:

  • Základní znalost SQL nebo DWH, případně jiné programovací jazyky
  • Povědomí o systémech řízení jakosti (ISO 9000, EFQM, TQM a další..)
  • Zkušenost s prací v projektovém týmu

Nabízíme:

  • Zlepšení znalostí v oblasti reportingu, analýz, SQL, programování, DWH
  • Spolupráci na vedení projektů
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu (např. analytik, programátor, projektový manažer)
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, jazykové kurzy, firemní školení
  • Zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
  • Možnost nákupu firemních produktů se slevou (vůz, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš