PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

AUTOMECHANIK – ZLÍN (až 40 000 Kč)

Popis pozice:

Hledáme šikovného automechanika, který má zkušenosti s opravami aut a chtěl by se tomu věnovat i profesně. Používáme to nejnovější diagnostické vybavení a nejmodernější průmyslové opravárenské procesy. Čeká na Vás kamarádský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu.

  • Opravy osobních vozidel, různých značek
  • Opravy všech typů komponentů a autopříslušenství
  • Diagnostika poruch
  • Objednávky a příjem náhradních dílů, zadávání dat do systému
  • Další specifický zákaznický servis a údržba vozidel

Požadujeme:

  • Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného
  • Praxi v oboru alespoň 1 rok
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • Zajímavé platové ohodnocení (až 40 000 Kč)
  • Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav
  • Jednosměrný provoz
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity (slevy na kulturu, sport, dovolenou, produkty)
  • Moderní pracovní prostředí dovolenou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zlínská 260, 765 02  Otrokovice-Kvítkovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš