PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

B2B OBCHODNÍK S AUTOMOBILY SE ZNALOSTÍ HOLANDŠTINY - PRAHA

O nás:

Exportní oddělení AAA Auto vyváží auta do celého světa. Našimi dlouholetými partnery jsou autorizovaná dealerství, živnostníci, firmy, státní správa a jiné organizace. Do našeho přátelského týmu hledáme pozitivní, dynamické, obchodně orientované a komunikativní lidi, kteří se chtějí dále rozvíjet v této oblasti a něco dokázat. Pokud se zajímáte o novinky z oblasti automotive a máte chuť se učit nové věci, jste to vy, koho hledáme.

Náplň práce

  • Identifikace nových obchodních příležitostí na zvolených zahraničních trzích
  • Udržování obchodních vztahů s existujícími obchodními partnery
  • Implementace obchodní strategie Exportního oddělení
  • Plnění business plánů
  • Komunikace se zákazníky probíhá v 95% v německém/anglickém jazyce

Požadujeme

  • Zkušenost v zákaznickém servise nebo obchodě
  • Plynnou znalost holandštiny, znalost AJ výhodou
  • Znalost automobilového prostředí výhodou

Nabízíme

  • Základní plat + provize z obchodů
  • Být součástí nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Motivační systém odměňování
  • Firemní vzdělávací program – soft i hard skills
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou
  • Hlavní pracovní poměr * Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-55000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Holandština (pokročilá)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ondřej Dolejš