PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 50 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

AUTOMECHANIK - ČESTLICE (AŽ 45 000 KČ, NÁBOROVÝ PŘÍSP.)

Popis pozice:

Do autorizovaného servisu Škoda Auto Mototechna přijmeme nového kolegu na pozici Automechanika. Úkolem bude samostatně provádět servisní opravy osobních vozidel – od běžných oprav spojených s údržbou osobních vozidel až po náročnější servisní úkony.

Vaší pracovní náplní bude:

  • Stanovování diagnózy poruch analýzou závad
  • Opravy mechanických a elektrických skupin a podskupin osobních automobilů
  • Pneuservis
  • Objednávka náhradních dílů

Očekáváme:

  • Výuční list výhodou (ne podmínkou)
  • Praxi v oboru alespoň 1 rok
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti s většinou typů automobilů osobních a nákladních
  • Zkušenosti se Škoda / VW group výhodou – není podmínkou
  • Zkušenosti s administrativou servisu

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • Směny PO-PÁ 8:00-16:30
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity
  • Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav
  • Příjemné, moderní pracovní prostředí
  • Užívání nejmodernějšího vybavení a nářadí
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou

Informace o pozici

Místo pracoviště

V Oblouku 128, 251 01  Čestlice-Čestlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ondřej Dolejš