PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

PRACOVNÍK PÉČE O VOZY - BRNO

Popis pozice:

Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu. Náplní vaší budoucí práce bude:

  • Péče o čistotu prodejní plochy
  • Péče o čistotu vozů vystavených na prodejní ploše
  • Přeprava vozů na krátké vzdálenosti

Požadujeme:

  • Vysoké pracovní nasazení
  • Zájem o práci s automobily
  • Řidičský průkaz sk.B podmínkou
  • Ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden
  • Ochotu pracovat ve venkovních prostorách

Nabízíme:

  • Až 25.000 Kč
  • Plné zaškolení
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, jazykové kurzy, slevy na firemní produkty

Informace o pozici

Místo pracoviště

Černovická 1183/38, 618 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

22000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš