PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

ANAYTIK/NÁKUPČÍ AUTOMOBILŮ - MEZINÁRODNÍ ONLINE AUKCE

Popis pozice:

Zajímáte se o trendy v automobilovém průmyslu a vývoj cen ojetých vozů? Baví Vás auta a vyznáte se v nich? Chcete pracovat v přátelském kolektivu? Máme pro Vás zajímavou příležitost! Praxe není nutná (vhodné i pro absolventy).

  • Monitoring a analýza mezinárodních online aukcí vozidel
  • Výběr a hodnocení vozidel vhodných ke koupi
  • Určení nákupní a prodejní ceny
  • Sledování trendů a vývoje cen na evropském trhu automobilů
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Logické a analytické myšlení
  • Schopnost rychlého a samostatného rozhodování
  • Uživatelskou znalost práce s PC a dobrou orientaci na internetu
  • AJ výhodou
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Měsíční mzdu až 60.000 Kč
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Atraktivní analytickou práci v kanceláři (Praha)
  • Služební mobilní telefon
  • Práci v neformálním prostředí – mladý, přátelský kolektiv
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, cestování, firemní školení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-65000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, firemní školka, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ondřej Dolejš