PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 50 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

PROGRAMÁTOR .NET C#

Do našeho IT týmu hledáme nového člena, který bude zodpovědný za vývoj aplikací v jazyce .NET C# v prostředí MS Visual Studia a platformy Xamarin.

Popis pozice:

  • Vývoj a provoz unikátních softwarových řešení v prostředí .NET C# pro prodej a výkup automobilů.
  • Podílet na návrhu SW architektury a tvorba podnikového portálu.
  • Tvorba mobilních aplikací.
  • Vše dle vašich zkušeností

Požadujeme:

  • Zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy.

Požadujeme znalosti:

  • .NET C#, MS SQL Server, HTML, XML

Výhodou:

  • Znalost s platformou Xamarin
  • Programování pro MS SharePoint
  • Psaní Java skriptů
  • Práce s TFS

Další:

  • Minimální praxe v oblasti programování .NET C# 2-3 roky
  • Znalost anglického jazyka a ruského jazyka je výhodou

Nabízíme:

- Zajímavou práci s využitím moderních technologií
- Stabilní zázemí silné společnosti,
- Přátelský pracovní kolektiv
- Motivující mzdové ohodnocen
- Pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií
- Vysoká úroveň podnikové kultury
- Možnost osobního i kariérního rozvoje
- Balíček benefitů AAA Auto

Informace o pozici

Místo pracoviště

1146, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš