PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 50 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

PROJEKTOVÝ ANALYTIK – PRAHA

Baví Vás práce s daty, máte rádi pořádek v dokumentech a zajímalo by Vás, jak fungují projekty a jejich řízení? Momentálně hledáme do našeho výkupního týmu na tuto pozici nového kolegu s motivací se dále vzdělávat.

Popis pozice:

  • Analytická činnost (správa a vývoj nových reportů)
  • Aktivní práce s programem Excel – evidence, kontroly, reporting; případně SQL a DWH
  • Reporting pro management
  • Projekty a participace na jejich řízení včetně vývoje IT aplikací

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Nadprůměrná znalost Excelu
  • Orientace na výsledek a smysl pro detail

Výhodou:

  • Základy SQL či jiných programovacích jazyků
  • Vhodné pro absolventy
  • Povědomí o systémech řízení jakosti (ISO 9000, EFQM, TQM apod.)
  • Zkušenosti s prací v projektovém teamu

Nabízíme:

  • Zlepšení znalostí v oblasti reportingu, analýz, SQL, programování
  • Projektové řízení a vedení projektů
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu (např. analytik, programátor, projektový manažer)
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, jazykové kurzy, firemní školení
  • Zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
  • Možnost nákupu firemních produktů se slevou (vůz, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost si napracovat hodiny, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš