PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více než 50 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 80 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

DATABASE SPECIALIST

Popis pozice:

Do našeho IT týmu hledáme nového člena, který bude zodpovědný za návrh, správu a optimalizaci DB procesů.

  • Návrh databázových objektů v prostředí MS SQL serveru
  • Spolupráce s vývojáři a architekty v rámci nových projektů
  • Optimalizace již hotových řešení
  • Analýzy dat, údržba konzistence dat

Požadujeme:

  • Zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci, se schopností teamové spolupráce a schopností se stále učit nové technologie a postupy.
  • Požadujeme znalosti

- MS SQL Server, XML

  • Výhodou

- Práce s TFS

  • Další

- Minimální praxe 1-2 roky
- Znalost anglického jazyka je výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci s využitím moderních technologií
  • Stabilní zázemí silné společnosti,
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Motivující mzdové ohodnocen
  • Pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií
  • Vysoká úroveň podnikové kultury
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Balíček benefitů AAA Auto

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš