PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 28 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

PROJECT COORDINATOR - PRAHA

Popis pozice:

  • Spolupráce na klíčových celofiremních projektech
  • Reporting projektového portfolia - měsíční / týdenní / denní koordinace a řízení
  • Tvorba projektové dokumentace k projektům
  • Vlastní řízení menších projektů
  • Výpomoc na větších projektech s podpůrnými činnostmi (analýzy, nábor atd.)

Požadujeme:

  • Talent rychle získat detailní přehled v projektovém portfoliu
  • Strukturovaný, systematický přístup a pečlivost
  • Informovanost v problematice základů IT
  • Orientaci v problematice projektového řízení – Agile, Waterfall...
  • Pokročilou znalost v Excelu a Power Pointu
  • Angličtinu - samostatný uživatel

Nabízíme:

  • Pozici v blízkosti vrcholového managementu společnosti
  • Odměňování odpovídající zkušenostem kandidáta
  • Samostatnou a atraktivní práci nadnárodní společnosti
  • Možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • Balík firemních benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (výborná)

Zadavatel

Aures Holdings a.s

Kontakt

Vladimíra Tichá