PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 28 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

AUTOKAROSÁŘ - PRAHA (AŽ 55 000KČ)

Popis pozice:

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici autokarosář pro autorizovaný servis Škoda Auto - Mototechna Servis.

Jsou auta to, co Vás baví? Znáte je do nejmenších podrobností a umíte je opravovat? Přijďte dělat to, čemu rozumíte a co Vás baví do prestižní společnosti s profesionálním zázemím. Čeká na Vás přátelský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu.

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici autokarosář pro autorizovaný servis Škoda Auto.

  • Oprava karosérií motorových vozidel - odstrojování, nastrojování, vyklepávání, opravy aut po nehodě a další drobné karosářské opravy
  • Výměny celých panelových dílů

Výhodou znalost práce s rovnacím rámem, nejlépe Celette.

Požadujeme:

  • Výuční list v oboru nebo praxi na stejné pozici
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Práci s nejnovějšími moderními technologiemi
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Přátelský kolektiv
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost využití firemních benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

45000-55000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Jarma
Dopraváků 874/15
184 00  Praha 8-Čimice
Česká republika