PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 28 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

POČÍTAČOVÝ TECHNIK - PRAHA

Nyní hledáme do našeho týmu IT Services nového kolegu.

Popis pozice:

- Podpora koncových uživatelů v oblasti informačních a komunikačních technologií
- Počítačové instalace a upgrade
- Řešení uživatelských problémů a požadavků
- Instalace, údržba a aktualizace firemního SW
- Instalace, údržba firemního HW
- Eskalace incidentů na management

Požadujeme:

- Zkušenosti se správou a údržbou HW / SW
- Znalost Windows 7 a výše, MS Office, protokol TCP/IP, Active Directory
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Vstřícné vystupování, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

- Perspektivní a zajímavou práci s možností kariérního růstu a seberealizace
- Vstřícný a přátelský kolektiv
- Smlouva na dobu neurčitou
- Motivační mzdové ohodnocení
- Slevy na firemní služby a produkty, Multisport karta, odměny za doporučení, zvýhodněné nebo volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, slevy u firemních partnerů, Cafeterie Gallery Beta a další

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-35000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ondřej Dolejš