AAA AUTO je stabilní zaměstnavatel, který působí na trhu již 28 let. Ze své základny v ČR jsme expandovali i do dalších zemí evropského regionu (Slovensko, Maďarsko, Polsko). Jsme jedničkou na trhu s prodejem ojetých vozů v rámci celé Evropy. Nabízíme nejen ojeté vozy, ale i vozy zánovní, a s tím spojené služby výhodného financování, či pojištění. „Snažíme se plnit sny našim klientům.“

MYTÍ A ČIŠTĚNÍ AUTOMOBILŮ - Praha

Máš drive a hledáš uplatnění v auto-moto? Jsi po škole, hledáš si první práci nebo nový směr? Vidíš svoji budoucnost v prostředí aut nebo na jiných pozicích? Nastartuj kariéru u nás a rozhlídni se po nabízených možnostech.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Péče o exteriéry a interiéry vozů
  • Tepování sedaček, doplňování provozních kapalin
  • Slepování firemních reklam na karosérii
  • Přeprava vozů na krátké vzdálenosti
  • Práce na naší centrální pobočce

OČEKÁVÁME:

  • Zájem o práci s automobily
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Ochotu pracovat částečně i ve venkovních prostorách
  • Pečlivou práci - bonusy za výkonu

NABÍZÍME:

  • Mzda 27.000 - 32.000 Kč
  • Smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
  • Práce krátký/dlouhý týden
  • Plné zaškolení
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, slevy na firemní produkty

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

AURES Holdings a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Andrea Lhotová