AAA AUTO je stabilní zaměstnavatel, který působí na trhu již 28 let. Ze své základny v ČR jsme expandovali i do dalších zemí evropského regionu (Slovensko, Maďarsko, Polsko). Jsme jedničkou na trhu s prodejem ojetých vozů v rámci celé Evropy. Nabízíme nejen ojeté vozy, ale i vozy zánovní, a s tím spojené služby výhodného financování, či pojištění. „Snažíme se plnit sny našim klientům.“

UKLÍZEČ/KA (brigáda) - PRAHA

Popis pozice:

Hledáme na dlouhodobou spolupráci pečlivého a svědomitého kolegu/ni pro úklid naší pobočky v Praze. Jedná se o úklid kanceláří, chodeb, sociálních zařízení apod.

Náplň práce:

  • Úklid kanceláří, chodeb, sociálních zařízení, prostorů pro klienty a zázemí pro zaměstnance

Očekáváme:

  • Pečlivost
  • Spolehlivost
  • Práce PO - NE v dopoledních (od 6h do11h) a odpoledních hodinách (od 12h do 17h)

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní jistotu
  • Příjemný kolektiv
  • Práci na DPP
  • 130 Kč/h

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 874/15, 184 00  Praha-Čimice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 11. 2020 do 31. 12. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

130 Kč/hodina

Zadavatel

AURES Holdings a.s.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Veronika Nováková