PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 28 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

DATA SCIENTIST - PRAHA

Popis pozice:

Let’s do the data magic together!

  • Gathering and cleaning data
  • Data preparation for various analyses
  • Developing Machine learning models to solve real business problems
  • Delivering conclusions and recommendations
  • Presentation of results
  • Updating models and predictions
  • Documentation

Požadujeme:

  • SQL (T-SQL)
  • Python or R is a big advantage
  • Analytic, strategic and critical thinking
  • Understanding of Statistics / Machine Learning (Regression, Classification, Clustering)
  • Willingness to learn
  • Be a proactive teamplayer
  • English (spoken & written)

What will put you ahead of your competition:

  • Demonstrable experience with machine learning
  • Experience in business analysis
  • Knowledge of used car business / knowledge of cars in general

Nabízíme:

  • Interesting salary conditions
  • New offices in Kobylisy
  • Young team full of data science/mining enthusiasts
  • Possibility of career growth and business trips
  • Working for local and international companies in the used-cars business around the world
  • Usage of English language

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dopraváků 723/1, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Aures Holdings a.s.

Kontakt

Ondřej Dolejš